VALİ DEMİR’DEN ÇİFTE KUTLAMA
VALİ ABDÜLKADİR DEMİR SEMRA AKÇA ACAR VE MUSTAFA KAYA’YI KUTLADI

Denizli Valisi Abdülkadir Demir kutlama mesajlarında Semra Akça Acar’ın tüm kadın girişimciler tarafından örnek alınması gerektiğini vurguladı ve DRT ve Denizli Gazetesinin önemli başarılara imza attığını belirtti.

 


**Denizli Valisi Abdülkadir Demir; Amerikan Ekonomi dergisi Fortune’nin Anadolu’nun en güçlü 10 kadını sıralamasında 5’inci sırada gösterdiği Akça Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Üyesi Semra Akça Acar ile Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) tarafından düzenlenen “Anadolu Basını Özendirme Yarışması 2011’de” 2 ödül birden alan Denizli Gazetesi ve DRT Televizyonu’nun Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kaya’yı kutladı.

 

DENİZLİ

 

Denizli Valisi Abdülkadir Demir; Amerikan Ekonomi dergisi Fortune’nin Anadolu’nun en güçlü 10 kadını sıralamasında 5’inci sırada gösterdiği Akça Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Üyesi Semra Akça Acar ile Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) tarafından düzenlenen “Anadolu Basını Özendirme Yarışması 2011’de” 2 ödül birden alan Denizli Gazetesi ve DRT Televizyonu’nun Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kaya’yı kutladı.

 

ACAR’A KUTLAMA

 

Vali Abdülkadir Demir yayınladığı özel “tebrik mesajlarında”, Semra Akça Acar ile Mustafa Kaya’ya başarılarının sürmesi dileklerinde bulundu. Vali Demir Fortune Dergisi’nin Anadolu’nun en güçlü ve başarılı kadınları arasında gösterdiği Semra Akça Acar için gönderdiği yazılı kutlama mesajında şu görüşlere yer verdi;  “Amerikan ekonomi Dergisi Fortune Türkiye tarafından Anadolu’nun en güçlü kadınları arasında 5. Olarak seçilmenizden dolayı tebrik ederiz. Denizli’nin ve ülkemizin örnek alacağı en önemli kadın girişimcilerden biri olmanız bizleri onurlandırmıştır. Bu vesile ile başta siz olmak üzere Akça Şirketler Grubu’na teşekkür eder, bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 

KAYA’YA TEBRİK

 

Denizli Valisi Abdülkadir Demir, Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü’nün açtığı yarışmada; “Tarihin Peşinde” isimli dizi belgesel ile Televizyon dalında ödül alan DRT ve Yerel Gazeteler Genel çerçeve ve içerik değerlendirmesinde "Mansiyon" ödülü alan Denizli Gazetesi’nin yöneticisi Mustafa Kaya adına da özel bir yazılı kutlama mesajı yayınladı. Vali Demir kutlama mesajında şunları söyledi; “Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) tarafından düzenlenen “Anadolu Basını Özendirme Yarışması 2011’de Görsel Basın Belgesel  dalında DRT yapımı ‘tarihin peşinde’ dizi belgeseli ile 2’ncilik ödülü ile Denizli Gazetesi’nin genel çerçeve ve içerik dalında aldığı Mansiyon ödülünden dolayı tebrik eder, bundan sonra da hem görsel hem de yazılı basında Denizli’mize yakışır başarılarınızın devamını diler, başta siz olmak üzere DRT TV ve Denizli Gazetesi çalışanlarına teşekkür ederim.”Ekleme Tarihi: 05-04-2012 - 08:44

2013 © Tüm Hakları Denizli Radyo Televizyonu'a aittir.

Bilgi Toplumu Hizmetleri
Tasarım & Programlama: Haşem Web | Active Web