ZEYBEKCİ DENİZLİ İLE VAR,DENİZLİ ZEYBEKCİ
**ZEYBEKCİ DENİZLİ İLE VAR, DENİZLİ ZEYBEKCİ İLE BAHTİYAR
**Osman Zolan, “Denizli Zeybekci ile uçar, geleceğe ve güzel günlere kanat açar” dedi.  

**Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, canlı telefon bağlantısı ile katıldığı DRT Ana Haber Bülteni’nde, AK Parti Büyük Kongresi ile birlikte AK Parti Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci’nin yeni dönem de aldığı parti görevini değerlendirdi. 

TOLGA ALP DÖZGÖREN

**ZEYBEKCİ DENİZLİ İLE VAR,
  DENİZLİ ZEYBEKCİ İLE UÇAR


Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, canlı telefon bağlantısı ile katıldığı DRT Ana Haber Bülteni’nde, AK Parti Büyük Kongresi ile birlikte AK Parti Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci’nin yeni dönem Merkez Karar ve Yönetim Kurulu kadrosuna seçilmesini değerlendirdi.
 
Osman Zolan konuşmasında şunları söyledi; “AK Parti’nin gerçekleştirdiği Büyük Kongre gerçekten bizim için bir gurur tablosuydu. Başbakanımızın konuşması ve oradaki ortam ile gurur duyduk. Çünkü Başbakanımız Türkiye’nin liderlik noktasını aşmış, bölge ve dünyaya yönelik bir vizyon sunumu yaptı. Orada, yurt dışından gelen birçok Devlet Başkanı ve temsilcileri yer aldı.

 Konuşmalarında Türkiye hakkında söylemiş olduğu sözler ve tespitleri bizim hangi noktada olduğumuzu ön yargısız bir şekilde bir kez daha ortaya koydu. Ayrıca Türkiye olarak Başbakanımız ile gerçekten gurur duyduk. Böyle bir Başbakan’a ve lidere sahip olmak bizim için ayrı bir önem arz ediyor. Ortaya koymuş olduğu vizyonda bizim kültür coğrafyamızdaki ulu çınarımızın gölgelediği ülkelere yönelik bir mesaj verildi. Bunun da ötesinde dünyada nerede bir dram varsa, nerede bir sıkıntı ve haksızlık varsa, atalarımızın, ecdadımızın yaptığı gibi oraya yardım elimizi uzatma, haksızlığı giderme konusunda millet olarak orada yer aldığımızı ve alacağımızı vurguladı. Bunun anlamı; Türkiye artık bölgesinde değil, tüm dünyada söz sahibi olabilecek bir ülkedir, bir lider vizyonu ortaya koymakta da ustadır, şeklinde oldu. İnşallah 2023’e ülkemiz daha iyi ve daha güzel bir durumda girecek. Bu hedeflere daha başarılı olarak birlikte ulaşacağız.”

ZEYBEKCİ’NİN BAŞARISI, 
DENİZLİ’NİN BAŞARISI OLACAK

AK Parti Kongresi’ni Telekom Arena Spor Salonu’nda en ön saflardan izleriğini anlatan Denizli Belediye Başkanı Zolan, “Sayın Başbakanımız ülkemizi 2023’e taşıyacak ekibi kurmakla ilgili, bu kongrenin çok önemli bir görevi olduğunu da söyledi. O ekibin içinde Denizli’den Sayın Nihat Zeybekci’nin yer alması mutluluğumuza ayrı bir mutluluk kattı. 2023 hedefine koşarken Sayın Nihat Zeybekci, kapasitesini, ufkunu ve vizyonunu bildiğimiz bir ağabeyimiz. Hem Denizli’ye, hem ülkemize, hem partimize gelecek ile ilgili önemli katkıları olacaktır. Biz Denizli olarak gerçekten çok mutlu olduk ve gururlandık. Allah kendisini başarılı eylesin. Kendisine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. 
Ekleme Tarihi: 03-10-2012 - 09:33

2013 © Tüm Hakları Denizli Radyo Televizyonu'a aittir.

Bilgi Toplumu Hizmetleri
Tasarım & Programlama: Haşem Web | Active Web