12 ODA ARASINDA TEK KADIN GENEL SEKRETER DSO'DA
Dr. Bülent Uygun’un ayrılmasının ardından DSO Genel Sekreterliğine Zeren Gerelioğlu getirildi. Gerelioğlu, Türkiye’deki 12 sanayi odası içinde tek kadın genel sekreter olarak görev yapacak.

Ferdi OLUK


Denizli Sanayi Odası’nın (DSO) Genel Sekreteri Bülent Uygun, meclis toplantısında görevini Zeren Gerelioğlu’na devretti. Görevi devralan Zeren Gerelioğlu, Türkiye’de bulunan 12 sanayi odasının içinde tek bayan genel sekreter olma unvanını da kazandı. 


Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci ve Meclis Başkanı Mehmet Tosunoğlu, İstanbul’da yeni bir işe başlamak üzere görevinden istifa eden genel sekreter Bülent Uygun’a toplantı öncesi hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, plaket verdi. 


Uygun, törende 2005 yılında göreve başladığını anımsatarak, “Hayatımın hikayelerine yeni anılar ekleyerek, hayatıma değer ve anlam katan başta Müjdat Keçeci olmak üzere sanayi odası meclis üyelerine teşekkür ediyorum. İstanbul’da faaliyet gösteren uluslararası bir firmada iş hayatıma devam edeceğim” dedi. 


Uygun, daha sonra genel sekreterlik görevini Zeren Gerelioğlu’na devretti. Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan evli bir çocuk annesi Gerelioğlu, 5 yıldır uluslararası hukuk şirketinde çalıştığını, İngilizce ve Fransızca bildiğini söyledi. 


DSO’nun yeni genel sekreteri Zeren Gerelioğlu, Türkiye’de bulunan 12 sanayi odasının içinde bu görevi yapan tek kadın genel sekreter oldu.
Ekleme Tarihi: 28-06-2012 - 10:25

2013 © Tüm Hakları Denizli Radyo Televizyonu'a aittir.

Bilgi Toplumu Hizmetleri
Tasarım & Programlama: Haşem Web | Active Web