Atlantis Sirki, izleyenleri büyülüyor

Atlantis Sirki, alışılmışın dışında gösterileriyle dünya turu boyunca uğradığı tüm ülke ve şehirlerde herkesin büyük ilgisini çekiyor, izleyicilerine unutulmaz anlar yaşatıyor.

 

Seyircilerine eşine az rastlanır gösteriler sunan Atlantis Sirki, 18 Mart’a kadar Sümerpark AVM’de Denizlililere macera dolu dakikalarla baş başa bırakıyor

 

 

Denizli

Atlantis Sirki, alışılmışın dışında gösterileriyle dünya turu boyunca uğradığı tüm ülke ve şehirlerde herkesin büyük ilgisini çekiyor, izleyicilerine unutulmaz anlar yaşatıyor.

Atlantis Sirki, gittiği her şehirde yoğun ilgi gören muhteşem sirk gösterisi Türkiye turu sürüyor. Kısa zamanda binlerce kişi tarafından soluksuz seyredilen Atlantis Sirki, Sümerpark AVM ana sponsorluğunda Denizli’ye geldi.

Doğal ortamlarında ancak şanslı dalgıçların görebileceği köpekbalıkları ya da modern hayvanat bahçelerinde görülen penguenler ve foklar, birbirinden heyecanlı akrobasi gösterileri, fanatik köpeklerin futbol showu, komik palyaçolar, joglör, ilizyon,çemberli trepez, havada denge gösterisi, hulu poop gösterisi, Akrobasi merdiven gösterisi, Sibirya kaplanı Denizlililerle buluşuyor.

Gösterilerde yer alan hayvanların, özellikle de köpekbalıklarının ortamlarını koruyarak bir ülkeden diğerine taşınması çok özel çalışmalar ve teknoloji kullanımı gerektirdiği için Atlantis Sirki, seyircilerine eşine az rastlanır bir gösteri sunuyor.

Nefesleri kesen gösterilere sahne olan sirk, 18 Mart’a kadar Denizli’de macera dolu bir dünyanın kapılarını aralayacak. Doyasıya eğlence ve benzersiz heyecan yaşamak için Sümerpark AVM’de kurulan Atlantis Sirki’ni sakın kaçırmayın!  

Ekleme Tarihi: 05-03-2012 - 11:12

2013 © Tüm Hakları Denizli Radyo Televizyonu'a aittir.

Bilgi Toplumu Hizmetleri
Tasarım & Programlama: Haşem Web | Active Web